Obsługa prawna zobrazowanie graficzne w celu uatrakcyjnienia tekstu

Obsługa prawna

Obsługa prawna w Epsilon K&I to głownie  doradztwo księgowo-prawne dla firm. Przede wszystkim w zakresie prowadzenia działalności, funkcjonowania spółek. Ponad to prawo gospodarcze i podatkowe.

W Polsce obowiązuje tak wiele przepisów prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Całkowicie nie dziwi więc trudność w odnalezieniu się w ich zawiłościach. Więc w konsekwencji we współpracy ze specjalistami z zakresu prawa gospodarczego i podatkowego proponujemy naszym klientom również obsługę prawną. Prowadząc pełna księgowość spółek, regularnie aktualizujemy wiedzę, która pozwala nam rozwiązać problemy różnej skali – od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane.

Obliga prawna to również wsparcie w zakresie bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Między innymi doradztwo podatkowe i biznesowe pozwalające na optymalizację funkcjonowania firmy, przy jednoczesnym przestrzeganiu wszystkich obowiązujących ją przepisów.

W ramach obsługi prawnej świadczymy również usługi nie tylko związane z rachunkowością i obsługą księgową. Zatem w efekcie specjalizujemy się też w sporządzaniu wniosków i pism urzędowych. W tym obszarze oferujemy pomoc w tworzeniu różnego rodzaju pism, do wszelkiego typu urzędów oraz wniosków, których napisanie może przysporzyć wiele trudności.

Obsługa prawna to także przygotowanie do kontroli urzędowych. Przy samodzielnym prowadzeniu działalności gospodarczej, słowo „kontrola skarbowa”, czy „wezwanie” od razu rodzi stres i poczucie osamotnienia z sytuacją. W skrócie, udzielimy pomocy, eliminując błędy lub minimalizując ich konsekwencje. Innymi słowy wspólnie przejdziemy przez cały proces kontroli, tworząc odpowiednie wyjaśnienia  i kontaktując się z instytucjami państwowymi.